Permanentní make-up

je speciální metoda aplikace pigmentu (kosmetické tetování), která je použitelná na:

 • úpravu a doplnění tvaru obočí
 • kompletní rekonstrukce chybějícího obočí
 • oční linky horní a dolní (kajál)
 • kontury a výplně rtů
 • provádíme i opravy cizích (barevně nebo tvarově nepovedených) aplikací

 

Nelíbí se vám, že máte nevýrazné oči, obočí mizí a rty ztrácejí původní tvar?

Poradíme, jak to změnit. S permanentním make-upem navíc líčení zabere méně času.

Co všechno si můžete nechat zvýraznit?
Aplikují se (tetují) horní a dolní oční linky, obočí, oční kajál (linka je v řasovém oblouku, to působí dojmem hustších a tmavších řas). Klasická linka nad řasy zase vytvoří efekt mandlových očí, obočí se zahušťuje nebo doplňuje dokreslením jednotlivých chloupků nebo modelací zcela nového obočí. Mezi žádané úpravy patří zvýraznění přirozených kontur rtů. Velmi často se zvětšují úzké rty nebo opravují nesouměrnosti či deformace. Rty lze také vystínovat a doplnit tak jejich červeň nebo omezit prosvítání světlé pokožky.

Pro koho je permanentní make-up (kosmetické tetování) vhodný?
Pro alergiky na kosmetické výrobky, pro lidi s citlivýma očima a kontaktními čočkami, aktivní sportovce, časté cestovatele, návštěvníky bazénů, saun a fitneess center, atd.

O co vlastně jde?

Rozdíl mezi tetováním klasickým a pigmentací, používanou pro permanentí make-up, spočívá v technice provedení. Permanentní make-up, je povrchová pigmentace, která je prováděna lehkými přírodními barvivy a vzhledem k nim i technice provedení je trvanlivost 3 – 5 let. Přitom hraje roli typ pokožky. Permanentní make-up patří mezi metody dočasné.
Samotný výkon se provádí speciálním kosmetickým přístrojem, pomocí jemně vibrující tetovací jehly. Do kůže se tak aplikuje barvivo, jehož intenzitu si každý zájemce po konzultaci vybere sám. Barvivo se z kůže, která podléhá přirozené obnově, se šupinkami odumřelé pokožky, postupně vytratí. Po čase má klient možnost volby – buď celý zákrok podstoupit znovu s přihlédnutím k novým trendům a také s ohledem na přirozené stárnutí pokožky, měnící se proporce v obličeji, apod., nebo od něj upustí bez jakýchkoliv následků.

 

 • Láká vás myšlenka být vždy upravená i po ranním probuzení?
 • Stalo se vám, že jste se večer nechtěla kvůli partnerovi odlíčit?
 • Plavete s obavou o váš make-up?
 • Bojujete ráno o každou minutu času, a přesto chcete být pěkně upravená?
 • Ráda byste ušetřila čas i peníze? Rozpíjí se vaše líčení?

Řešení?
Permanentní make-up – který vydrží 3 až 5 let. Je možné použít všech barevných odstínů.

 

Permanentní make-up dokáže také vyřešit jisté nedokonalosti obličeje.

Chybí-li vám část obočí, je-li příliš řídké nebo úzké, již si jej nemusíte dokreslovat, chcete-li zvýraznit své oči, můžete si nechat natetovat horní i spodní oční linky. Kontura rtů se dá pomocí permanentního make-upu upravit dle libosti, takto se dá vyřešit například problém úzkých rtů. Jsou-li vaše rty příliš bledé, dají se probarvit. A výsledek stojí za to.

Samotné pigmentaci předchází pohovor se zákazníkem, jehož součástí je seznámení s možným výsledkem, návrh možnosti korektury. Rozhodnutí zákazníka, jak a co si přeje upravit. Uzavření smlouvy. Konzultace ke konkrétnímu úkonu, volba tvaru a barvy společně se zákazníkem. Teprve poté následuje provedení samotné pigmentace při zachování všech hygienických předpisů.

 

Jaké jsou tedy výhody?

Jednak korektivní (viz. výše); a hlavně je odolný vůči vodě, šetří čas a peníze, u žen středního věku odpadá nepříjemné rozmazávání rtěnky do vrásek, řeší problém žen nesnášejících líčidla, vyřeší problém žen, které nosí brýle a líčení je pro ně obtížné a především po dobu tří až pěti let, ráno i večer, je žena vždy upravená. Bát se nemusíte – implantaci pigmentu předchází místní znecitlivění pokožky, kvalitním, lokálním anestetikem.

 

Permanentní make-up - možnosti aplikace

Výhody aplikace permanentího make-upu (tetování obočí, oční linky, rty) u nás:

 • Dlouholetá praxe (dvacet let)
 • Zdravotnické vzdělání
 • Vizážistické vzdělání
 • Používáme kvalitní lokální anestetika a pigmenty
 • Používáme jednorázové sterilní jehly
 • Individuální přístup – konzultace zdarma
 • Jedna korekce do 3 měsíců od aplikace zdarma (v případě potřeby)